CHOVATELSKÁ STANICE BONIFACIO
21.8 - S malým zpožděním oznamujeme přátelům,že včera Porunka oslavila své 10. narozeniny. Od teď jí už budeme muset vykat,protože je to nejstarší člen naší smečky.Přejeme i všem ostatním sourozencům a hlavně strýčínkovi Pikáskovi do Soběslavi všechno nejlepší!!!
PF 2011

PF 2011

1.8. - Z rodinných důvodů hledám nového páníčka pro 5letou černou fenečku  z mého chovu.Majitel Arynky zemřel a rodina je plně vytížená,proto se o ní nemohou starat.Je to klidná čubinka,vychovaná.Pokud máte zájem volejte na mé tel.číslo .   
9.8. - Povodně se nevyhýbají ani štěňátkům.V chovatelské stanici z Císařského údolí mají ještě volné 2 pejsky a 2 fenečky,ale vzhledem k tomu,že páníčkové mají domeček pod vodou,tak jen volejte na tel.číslo: 777082610 . Více info na www.cisarske-udoli.cz . Na prcky jsme se byly podívat s paničkou od taťky a měly jsme velké nutkání si nějakého chundeláčka odvezt. Je to krásný a vyrovnaný vrh.Maminka Cesinka si zaslouží velkou pochvalu za takové mazlíky.
16.9. - Přináším nové zprávy o Agince.Už je v nové rodině,kde mají 13měsíční hovawartí slečnu Belču a postarší dámu neurčité,ale roztomilé rasy Ťapinku.Všechny holčičky zvládly příchod nového člena na jedničku a Aginka je moc vděčná za novou a hodnou rodinu.Z Aginky se stal pokojový mazlík a protože nechce být bez své paničky ani chvilku o samotě,tak bydlí v domečku.Do fotogalerie jsem přidala fotky od p.Semerádové,která byla tak hodná a Aginku si adoptovala .
15.6.- Naše hovawartí rodinka se rozrostla o dalšího černého člena.Včera jsem si přivezla Aginku domů.Měla jsem strach jak bude zvládat odloučení od rodiny,ale zvládá to perfektně.Největší zájem má o malé tajtrlíky a kočku Hugýnu.Snad se mi podaří jí najít nový domov,kde jí budou pořádně rozmazlovat.Pokud budete mít zájem,tak volejte na mé tel.číslo.Do fotogalerie jsem dala fotky Aginky.
11.6.- Z důvodu stěhování se hledá hodný páníček pro Arčíkovu sestřičku Ágnes Bonifácio.Jedná se  o krásnou černou hovawartí slečnu.Aginka má absolvovaný svod mladých kod 5/1a.Pokud máte zájem volejte prosím na tel.č. 733 549 537 nebo na mé číslo 602 715 698.
14.4. - Do fotogalerie jsem přidala fotky  dvou krásných hovawartích holčiček,které jsou ještě volné v chovatelské stanici  Asiguarda na Slovensku. Jejich taťka je náš kamarád Chester Barte Prim a mamka je CH.Asia Vidovický kříž.Obě holčičky jsou moc krásné a určitě budou mít i výborné výstavní úspěchy.Více informací najdete na www.hovawart-asia.webnode.sk
Do fotogalerie jsem přidala fotky ze sobotního venčení s Babetkou a Xakem.Krásně svítilo sluníčko a chlupáči si to pořádně užili.
25.3.- Přinášíme výbornou zprávu z chovatelské stanice Huad'Dib, ve které se narodilo 7 krásných štěňátek.Ještě jsou volné 2 plavé fenečky.Maminkou štěňátek je krásná plavá Chani Barte Prim a taťkou je celočerný Persano Gasko Prim-bratr naší Porunky.Podívejte se na internetové stránky Chenušky- www.hovawart.mypage.cz           Aktualizace 14.09.2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one